Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy Szczeniaki

1 200,00 zł


Opis

Witam.
Hodowla DĘBOWY JAR
Poleca na sprzedaż szczenięta Wyżła Niemieckiego Krótkowłosego urodzone 25.04.2019.
Szczeniaki po pięknych użytkowych rodzicach z najwyższej klasy pochodzeniem z Rodowodami FCI.
Rodzice wolni całkowicie od dysplazji.
Ojciec szczeniąt to unikatowy,bardzo mocnej budowy samiec o pięknym umaszczeniu ciemnego brązu,o mocnej szerokiej głowie i potężnej kufie,robiący wrażenie na każdym kto go zobaczy.
Pies piękny w ruchu o szybkich chodach i z doskonałym górnym wietrze,doskonale sprawdzający się łowiecko.
Mamy do zaoferowania szczeniaki brązowy deresz w łatki,jak i same deresze z całymi brązowymi głowami,dostepne zarówno pieski jak i suczki.
Rodzice szczeniąt wywodzą się z elitarnych linii hodowlanych zarówno polskich jak i zagranicznych,dlatego szczeniaki z tego skojarzenia sa Skierowane głównie dla osób ceniących wspaniały eksterier jak i użytkowość.
Szczenięta bardzo mocnej budowy,na pięknych brazowych głowach i pięknym szerokim i długim uchu.
Szczeniaki są zaszczepione i odrobaczone,poddane kontroli miotu,zatatułowane w lewym uchu z metryka uprawniająca do wyrobienia rodowodu i ksiażeczkami zdrowia.
Moja hodowla jest zarejestrowana, szczeniaki pochodzą z legalnej hodowli co gwarantuje państwu że otrzymują Państwo psa czystorasowego ,a nie w typie danej rasy nie spełniającego podstawowych cech jesli chodzi o budowę jak i charakter zwierzęcia.
Szczenięta polecam szczegolnie Myśliwym jak również osobom prowadzacym aktywny styl życia i pasjonatom tej pięknej rasy.
SZCZENIAKI GOTOWE DO ODBIORU.
WIĘCEJ INFORMACJI TEL.


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne