Następne

Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana

99 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
103.02

Powierzchnia:
961 m2


Opis

Przyjaźń, miejscowość leżąca około 17 km od centrum Gdańska. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 961 m2, z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny z garażem.

OPIS
Do sprzedania są trzy działki o tej samej powierzchni, sąsiadujące ze sobą, dwie płaskie i jedna na lekko nachylona. Teren suchy, wolny od linii energetycznych, na jednej z działek jest budynek gospodarczy.

MEDIA
Woda i prąd na jednej z działek, gaz i kanalizacja w drodze - około 40m od działki.

DOJAZD
Dojazd drogą asfaltową, oraz krótki odcinek gruntową. Wjazd na działki od strony północnej. W pobliżu przystanek autobusowy.

W okolicy szkoła, kościół, sklepy, punkty usługowe. Istnieje możliwość zamiany na działkę rekreacyjną nad jeziorem lub na nieruchomość do wynajęcia. Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Przyjaźń - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne