Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana

99 000 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana - Działki na sprzedaż - Przyjaźń
Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana - Działki na sprzedaż - Przyjaźń - zdjęcie 1Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana - Działki na sprzedaż - Przyjaźń - zdjęcie 2Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana - Działki na sprzedaż - Przyjaźń - zdjęcie 3Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana - Działki na sprzedaż - Przyjaźń - zdjęcie 4Działka Przyjażń, sprzedaż lub zamiana - Działki na sprzedaż - Przyjaźń - zdjęcie 5

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Przyjaźń
woj. pomorskie

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
103.02

Powierzchnia:
961 m2


Opis

Przyjaźń, miejscowość leżąca około 17 km od centrum Gdańska. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 961 m2, z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny z garażem.

OPIS
Do sprzedania są trzy działki o tej samej powierzchni, sąsiadujące ze sobą, dwie płaskie i jedna na lekko nachylona. Teren suchy, wolny od linii energetycznych, na jednej z działek jest budynek gospodarczy.

MEDIA
Woda i prąd na jednej z działek, gaz i kanalizacja w drodze - około 40m od działki.

DOJAZD
Dojazd drogą asfaltową, oraz krótki odcinek gruntową. Wjazd na działki od strony północnej. W pobliżu przystanek autobusowy.

W okolicy szkoła, kościół, sklepy, punkty usługowe. Istnieje możliwość zamiany na działkę rekreacyjną nad jeziorem lub na nieruchomość do wynajęcia. Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Przyjaźń
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Patrycja Dopka
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 642
Data dodania: 2017-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Patrycja Dopka
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ