Następne

Działka na sprzedaż, 1252m², Przyjaźń

94 000 zł

Działka w Przyjaźni - parametry

Cena za m2:
75.08

Powierzchnia:
1252 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka na sprzedaż, Przyjaźń - opis nieruchomości

Oferta dotyczy sprzedaży działki leżącej w centrum Przyjaźni. Teren w kształcie prostokąta o wymiarach 30 x 42, teren płaski, suchy, niezadrzewiony,wolny od linii energetycznych. Kameralny zakątek idealny do zamieszkania.

MEDIA
Prąd i woda około 80m od działki, gaz i linia TP-150m.

DOJAZD
Dojazd drogą asfaltową oraz końcowy odcinek około 150m gruntową. Działka w bezpiecznej odległości od planowanej obwodnicy metropolitalnej (800m). Bardzo dobre połączenie z Trójmiastem.
Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 94 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 1252 m2 (12.5a).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Przyjaźni


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Przyjaźń - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne