Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 1586m², Przyjaźń

127 000 zł

Działka w Przyjaźni - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
80.08

Powierzchnia:
1586 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Przyjaźń - opis nieruchomości

Przyjaźń, miejscowość leżąca około 17 km od centrum Gdańska. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1586 m2 z wydanymi warunkami zabudowy.

OPIS
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 23 x 68, na części terenu jest naturalny zbiornik wodny. Od strony budynku wykonano płaski lekko nachylony brzeg. Dla działki wydano pozwolenie na budowę. Dojazd drogą utwardzoną, wjazd od strony północno - wschodniej.

MEDIA
Woda, prąd oraz gaz w drodze.

Zapraszam na prezentację w terenie.
Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 127 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1586 m2 (15.9a).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Przyjaźni


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Przyjaźń - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne