Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 1004m², Przyjaźń

85 500 zł

Działka w Przyjaźni - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
85.16

Powierzchnia:
1004 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Przyjaźń - opis nieruchomości

Przyjaźń, miejscowość leżąca około 5 km od Żukowa, 16 km od centrum Gdańska. Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1004 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość dokupienia działek sąsiednich, o podobnych powierzchniach. Odległość od planowanej obwodnicy około 800m.

WARUNKI KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY:
Wszystkie z działek mają wydane warunki zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne. Możliwość dobudowania garażu w bryle budynku lub wolnostojącego.Powierzchnia zabudowy do 14%, wysokość zabudowy do 9m, dach dwu lub wielospadowy 35-45 stopni, nad garażem płaski o dopuszczalnym spadku do 15%, szerokość elewacji 14m + - 20%.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 25 x 40, płaska, sucha, dobrze nasłoneczniona, niezadrzewiona, wolna od linii energetycznych. Wjazd od strony zachodniej lub północnej.

MEDIA:
Woda w granicy działki, prąd i gaz w drodze, około 150 m od działki.

DOJAZD:
Dojazd drogą powiatową, oraz około 150 m drogą gruntową. Połączenie komunikacyjne, autobusem GRYF linii 806 (Kartuzy - Żukowo- Przyjaźń - Babi Dół).

OKOLICA:
W okolicy szkoła, sklepy, drobne punkty usługowe, kościół, jeziora, lasy. W promieniu 5 km pełna infrastruktura miejska (Żukowo), gospodarstwa agroturystyczne ( w jednym z nich park wodny, aqua aerobik, bowling), stadniny koni.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 85 500 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1004 m2 (10a).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Przyjaźni.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Przyjaźń - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne