Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 3003m², Przyjaźń

495 000 zł

Działka w Przyjaźni - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
164.84

Powierzchnia:
3003 m2

Ogrodzenie:
Tak

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Przyjaźń - opis nieruchomości

Oferta dotyczy sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wg. projektu Lobella firmy projektowej ARCHETON.

OPIS
Działa w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 30 x 100m, płaska, sucha, ładnie zagospodarowana. Na działce wykonano basen o wymiarach 4 x 7m, oczko wodne, posadowiono drewniany dom letniskowy, na części terenu położono kostkę. Wykonano również fundament pod dom jednorodzinny. Działka ogrodzona siatką, zagospodarowana wzdłuż płotu obsadzona drzewkami ozdobnymi.

Woda i prąd w drodze przy działce. Dojazd drogą gruntową, wjazd na działkę od strony wschodniej.
Wyjątkowo urokliwe i ciche miejsce z dobrym dojazdem do Trójmiasta doskonałe pod budowę domu. Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 495 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 3003 m2 (30a).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Przyjaźni.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Przyjaźń - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne