Sprzedam urządzenia do produkcji żyrandoli

1 500,00 zł


Opis

Sprzedam urządzenia do produkcji żyrandoli

Sprzedam kompletne urządzenia do produkcji żyrandoli.
W zastawie : maszynka do cięcia rurek, maszynka do walcowania gwintu, przyrządy do wyginania rurek,przyrząd do cięcia drutu, oraz wiele przyrządów pomocniczych. Istnieje możliwość odnowy rynku zbytu w Polsce południowo-wschodniej. Więcej informacji pod nr tel. 518 401 902. Podana cena do uzgodnienia i negocjacji


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Przemyśl - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Jarosław i okolica (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Sanok i okolica (pow. sanocki w podkarpackim), Ogłoszenia Kraczkowa i okolica (pow. łańcucki w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki i okolica (pow. brzozowski w podkarpackim), Ogłoszenia Przeworsk i okolica (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Sietesz i okolica (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Chmielnik i okolica (pow. rzeszowski w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Przemyślu lub w całym województwie podkarpackim.