Mieszkanie do remontu - Czachowskiego

65 000 zł

Mieszkanie jednopokojowe Przemyśl,   47 m2 - Sprzedam
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Przemyśl
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Mieszkanie w Przemyślu - parametry

Powierzchnia:
47 m2

Liczba pokoi:
1

Cena za m2:
1381.80 0

Standard:
Do remontu

Rynek:
Wtórny

Rok budowy:
1926

Technologia:
Cegła


Mieszkanie na sprzedaż, Przemyśl - opis nieruchomości


Mieszkanie położone jest w budynku przy ul. Czachowskiego - bocznej ulicy Słowackiego,drogi wylotowej miasta w kierunku Arłamowa i Kalwarii Pacławskiej, jest więc dobrze skomunikowane z resztą miasta, w pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przedszkole oraz szkoła muzyczna. Lokal mieszkalny nr 5 położony jest na poziomie sutereny w budynku przy ul. Czachowskiego 5. Składa się z pokoju, kuchni przedpokoju i łazienki z wc. Do lokalu przynależy komórka o pow. 18,10 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, ogrzewanie - kuchnia kaflowa i piec kaflowy. Ściany w całym lokalu pokryte sidingiem a w łazience płytki, na podłodze w pokoju i kuchni panele, w łazience i przedpokoju płytki. Okna PCV, drzwi wewnętrzne starego typu, drzwi wejściowe stalowe w stanie złym.
Cena wynosząca 65 000 zł, jest ceną wywoławczą ustaloną do przetargu nieograniczonego, który odbędzie się 27 stycznia 2021 r. o godz. 9.30 (środa) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19, I piętro.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium. Ustala się wadium do przetargu na nabycie przedmiotowego lokalu mieszkalnego w kwocie 6 500,00 zł (słownie złotych: sześć tysięcy pięćset 00/100) brutto. Wadium może być wniesione gotówką w kasie Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Wodna 11 lub na konto Urzędu Miejskiego w Przemyślu – Getin Noble Bank S.A. Nr: 08 1560 0013 2787 7120 6000 0006 z zaznaczeniem „kolejny przetarg ul. Czachowskiego 5/5”.
Więcej informacji w ogłoszeniu o przetargu: https://bip.przemysl.pl/59904/642/prezydent-miasta-przemysla-przy-ul-czachowskiego-5-w-przemyslu.htmlOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie jednopokojowe do sprzedania w cenie: 65 000 zł.
Całkowita powierzchnia wynosi: 47 m2 w budynku z 1926 roku.
Nieruchomość zlokalizowana jest w PrzemyśluZadaj pytanie do oferty (Mieszkanie jednopokojowe Przemyśl, 47 m2 - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 605... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Przemyśl
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Witold Wołczyk
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Mieszkania na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 31
Data dodania: 2020-08-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Witold Wołczyk
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij