Le Bistro automat na karmę - Pojemność: 2,25 kg suchej karmy

249,80 zł

Le Bistro automat na karmę - Pojemność: 2,25 kg... - Miski dla psów - Przemyśl
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Przemyśl
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Ten praktyczny automat na karmę nadaje się zarówno dla psów, jak i kotów. W bardzo dużym pojemniku mieści się nawet 2,25 kg suchej karmy. Automat Le Bistro gwarantuje optymalne żywienie, dzięki możliwości ustawienia odpowiedniego czasu karmienia. Możliwość ustawienia trzech czasów karmienia na dzień. Także ilość pokarmu w jednym posiłku może być regulowana indywidualnie. Programowanie jest niezwykle łatwe. Bez problemu wyczyścisz automat. Automat na karmę Le Bistro: Odpowiedni dla psów i kotów Przeznaczony do suchych krokietów do 13 mm Bardzo duży pojemnik: mieszczący do 2,25 kg suchej karmy Możliwość ustawienia trzech czasów karmienia na dzień Ilość pokarmu w jednym posiłku regulowana indywidualnie od 60 do maks. 480 ml Łatwe napełnianie dzięki zdejmowanej pokrywie Przeźroczysty pojemnik dla lepszej kontroli ilości pożywienia Łatwe programowanie, z wyświetlaczem LCD Łatwy w czyszczeniu Kolor: szary Wymiary: 35 x 37 x 25 cm Uwaga: Baterie niezbędne do pracy automatu (D Mono 1,5 V) (3 sztuki) nie są częścią produktu.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Przemyśl
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Miski dla psów
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2020-10-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij