IPad Apple MQ6J3FD/A Wi-Fi + Cellular 64 GB 10.9" Srebrny

3 559,00 zł

iPad Apple MQ6J3FD/A Wi-Fi + Cellular 64 GB 10.9"... - Tablety - Przemyśl

Opis

IPad Apple MQ6J3FD/A Wi-Fi + Cellular 64 GB 10.9" Srebrny Poznaj odmienio­nego iPada iPad Apple MQ6J3FD/A w nowym, kolorowym wydaniu jest jeszcze bardziej funkcjonalny, intuicyjny i jeszcze fajniejszy. Ma nowy, sięgający krawędzi wyświetlacz Liquid Retina 10,9 cala i ma całą masę potężnych funkcji do pracy, tworzenia i łączenia się ze światem*. Dodaj do tego fantastyczne, zaprojektowane specjalnie dla iPada akcesoria i rób wszystko, co lubisz, jak tylko Ci się podoba. Rysuj, maluj i notuj za pomocą Apple Pencil. Steruj wszystkim z gładzika i korzystaj z treści multimedialnych za pomocą wszechstronnego dwu­częściowego Magic Keyboard Folio**. Na klawiaturze możesz używać znanych skrótów oraz klikać na całej powierzchni gładzika. I oczywiście komfortowo pisać. iPadOS sprawia, że wszystko działa płynnie i intuicyjnie, więc używanie iPada jest czystą przyjemnością. Możesz równolegle używać swoich ulubionych apek, edytować i udostępniać zdjęcia oraz swobodnie korzystać ze wszystkich plików. *Wyświetlacz ma zaokrąglone rogi. Przy założeniu, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, ekran iPada ma przekątną 10,86 cala. Faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy. **Apple Pencil (1. generacji), Magic Keyboard Folio, Smart Folio i inne akcesoria są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Do współpracy Apple Pencil z iPadem (10. generacji) wymagana jest przejściówka z USB-C na Apple Pencil. Praca z przyspie­szeniem Ogarniaj wszystko na jednym urządzeniu. Notuj, współpracuj z zespołem i płynnie przełączaj się między apkami. Od wykresów kołowych po przepisy kulinarne – cokolwiek robisz, iPad Apple MQ6J3FD/A zwiększa Twoją produktywność. Czip A14 Bionic jest tak wydajny, że sprawnie radzi sobie z każdym zadaniem. Montuj wideo 4K, planuj zamorskie wakacje z przyjaciółmi i graj w gry z rozbudowaną grafiką. Z baterią na cały dzień możesz robić to wszystko bez chwili przerwy*. Dopracuj arkusz kalkulacyjny, dopieść prezentację i zrób przepiękne notatki. Magic Keyboard Folio pozwala komfortowo pisać na klawiaturze i pracować z dużą precyzją za pomocą gładzika**. *Wydajność baterii zależy od konfiguracji i sposobu użytkowania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries. **Apple Pencil (1. generacji), Magic Keyboard Folio, Smart Folio i inne akcesoria są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Do współpracy Apple Pencil z iPadem (10. generacji) wymagana jest przejściówka z USB-C na Apple Pencil. Twórz do woli Wyrażaj się twórczo, rysuj, maluj i eksperymentuj z nowymi pomysłami na superwszechstronnym urządzeniu do kreatywnej pracy. Masz duże pole do popisu – olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 10,9 cala. Za pomocą Apple Pencil możesz swobodnie gryzmolić, notować, dodawać adnotacje i robić całą masę innych rzeczy*. Możesz rejestrować i montować dźwięk przy użyciu wbudowanych mikrofonów i rozmieszczonych poziomo głośników stereo wysokiej jakości. Wszystko, co nagrasz – podcast, chwytliwy beat czy ścieżkę dźwiękową do filmu ....

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Przemyśl
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Przemyśl
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Tablety
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-10-23

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X806 12,4
5 999,00 zł
Dąbrowa Górnicza

Tablety w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij