Biały słupek łazienkowy z 2 szufladami - Rufis

378,00 zł

Biały słupek łazienkowy z 2 szufladami - Rufis - Szafki biurowe - Przemyśl

Opis

Na świecie istnieje tysiące kolorów. Jednak projektując wnętrze najczęściej na myśl pierwsza przychodzi nam biel. Dlaczego? Powód jest prosty. Jesteśmy zmęczeni. Zmęczeni mnogością kolorowych komunikatów na co dzień. Grą kolorów, która atakuje nas tuż po wyjściu z domu. Biel pomaga się zrelaksować i odpocząć. Jest czysta i skłania do myślenia o niczym choć przez chwilę. Ten kolor kojarzy się nam też z czystością i rozjaśnia przestrzeń, dlatego do Twojej łazienki proponujemy Ci białą szafkę łazienkową Rufis marki Elior. Będzie ona idealnym miejscem na Twoje kosmetyczne akcesoria. Zaprowadź z łatwością porządek w swojej łazience  Łazienka to miejsce, w którym potrzebujesz przestrzeni na przechowywanie. Na ręczniki i środki czystości wystarczy regał czy wbudowana szafka, ale co z kosmetykami? Drobne produkty będą łatwiej dostępne w dwóch praktycznych szufladach. Posiada je szafka łazienkowa Rufis marki Elior. Do Twojej dyspozycji będzie również praktyczna półka, którą możesz wykorz

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Przemyśl
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Przemyśl
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szafki biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-05-29

Zgłoś naruszenie
Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij