Następne

granulat atestowany 1200 l do styrobeton kulki, w workach Dodane: Środa, 25 Wrzesień, 2019 11:06

54,00 zł

Szczegóły

Rodzaj:
Wylewki


Opis

Jedyny na rynku granulat styropianowy, segregowany ( polistyren granulowany ) w unikalnej cenie 54 zł za metr sześcienny, granulat w przezroczystych workach foliowych, w formie "kiełbaski" o długości około 2,2 metrów, realny wygląd granulatu widoczny jest na zdjęciu w czarnym pudełku. Regranulat najwyższej jakości produkowany metodą crumblingu, wybierany przez najlepszych wykonawców styrobetonu, sfery różnej średnicy, doskonale klinuje, nienasiąkliwy, optymalna gęstość do zastosowań termoizolacyjnych, bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła , bardzo szybko mieszalny, materiał zgodny z normą EN 13501-1, posiada Euroklasę E, samogasnący. Ilość worków ograniczona.
Nie zawiera styrenu i formaldehydu obecnego w regranulatach wytwarzanych z izolacji z rozbiórek. Na innych aukcjach oferowany jest regranulat z mielonych opakowań kateringowych lub termicznych opakowań po rybach. Kupuj zdrowy, najlepszy granulat z pewnego źródła, zaoszczędzisz czas pieniądze i będziesz bezpieczny. W specjalnym "oddychającym" opakowaniu. Zapraszam.
Cena jedyne 54 zł za metr sześcienny ( 1000 litrów ). Pakowany po 1,2 m3/65 zł


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne