Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 250 CZ992A

1 169,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 250 CZ992A - Urządzenia wielofunkcyjne - Pruszków

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Pruszków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 250 CZ992A Drukuj, skanuj, kopiuj! Dzięki temu przenośnemu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP Officejet 250 CZ992A możesz drukować, skanować i kopiować dokumenty prawie w każdym miejscu. Dzięki systemowi Wi-Fi Direct® możesz łatwo połączyć urządzenie ze swoją drukarką. Urządzenie to jest nie tylko niezwykle praktyczne i wydajne, ale również ciche, a także zapewnia długi czas pracy akumulatora i obsługuje największą liczbę stron. Idealne dla mobilnych pracowników Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 250 CZ992A jest idealne dla mobilnych pracowników i specjalistów potrzebujących niezawodnego, wysokiej jakości przenośnego urządzenia wielofunkcyjnego, z którego można korzystać praktycznie wszędzie. Wyjątkowy wygląd i stała jakość wydruków Wyjątkowy wygląd i stała jakość wydruków. Elastyczne opcje zasilania pozwalają ładować sprzęt w samochodzie, biurze i domu. Cicha praca ogranicza liczbę przerw w pracy, a oryginalne atramenty hp zapewniają wysokiej jakości dokumenty w korzystnej cenie. Wszystko to zapewni urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 250 CZ992A.

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Pruszków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Urządzenia wielofunkcyjne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-05-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij