Nova CE Policealna Szkoła Promocji Kadr - specjalista do spraw dietetyki

159,00 zł


Opis

Szukasz przyjemniej szkoły gdzie są najniższe ceny na rynku? Gdzie wszystko wyjaśniane jest prosto? Zapraszamy do szkoły Nova Centrum Edukacyjne w Pruszkowie na ul. Kraszewskiego 27/23. Jesteś osobą otwartą, chętną do pomocy i dodatkowo chciałbyś poszerzyć swoje kwalifikacje? Zapisz się na kierunek: SPECJALISTA DO SPRAW DIETETYKI. Przyjdź już dziś a dostaniesz PROMOCJE NA CZESNE!!!

Co możesz robić po ukończonej szkole?

Planować i przygotowywać diety jak również tworzyć je i dopasowywać do osób chorych oraz osób zdrowych, które chcą utrzymać dobrą formę i zmienić nawyki żywieniowe.

ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU NA UL.KRASZEWSKIEGO 27/23 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 9:00 DO 18:00.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Pruszków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Warszawa i okolica (pow. m. st. Warszawa w mazowieckim), Ogłoszenia Sochaczew i okolica (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Grójec i okolica (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Pruszkowie lub w całym województwie mazowieckim.