Następne

Hala/Magazyn, 6 800 m², Pruszków

55 000 zł

Szczegóły

Pow. obiektu:
6800 m2

Cena za m2:
8.09


Opis

Hala wysokiego składowania na wynajem w Pruszkowie w niedalekiej odległości od węzła Pruszków (autostrada A2) z bezpośredni dojazdem od centrum Warszawy. - numer kontaktowy +48 608 174 411

Powierzchnia w ramach hali wysokiego składowania, zapewnia pierwszorzędne połączenie komunikacyjne z głównymi drogami transportowymi: autostradą A2 (Warszawa-Poznań-Berlin), oraz obwodnicą Warszawy S8/S2 poprzez węzeł "Konotopa".

Magazyn wysokiego standardu.


Obiekt o wysokości 10 m, nośność posadzki 5 t/mkw, doki rozładunkowe, brama z poziomu "0", miejsca parkingowe przed budynkiem, monitoring, ochrona.

Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne