Następne

Hala/Magazyn, 1 200 m², Pruszków

19 000 zł

Szczegóły

Pow. obiektu:
1200 m2

Cena za m2:
15.83


Opis

Do wynajęcia magazyn wolnostojący zlokalizowany na południowy-zachód, wzdłuż autostrady A2 na wysokości Brwinowa. Poprzez drogi wewnętrzne można również uzyskać komfortowe połączenie z drogą krajową nr. 8 na wysokości Nadarzyna.


W skład nieruchomości wchodzi magazyn wysokiego składowania 500 mkw o wysokości 8 m, powierzchnia produkcyjna 350 mkw z poziomu "0", o wysokości 4 m, duża antresola umieszczona nad częścią powierzchni produkcyjnej 300 mkw, pomieszczenia socjalne o powierzchni 150 mkw oraz powierzchnia biurowa 200 mkw.

Powierzchnia działki 6 000 mkw.

Dodatkowe opłaty: koszty eksploatacyjne (podatek od nieruchomości, ubezpieczenie obiektu, odśnieżanie dachu, przegląd pieca, przegląd klimatyzacji oraz monitoringu) 5000 zł+ VAT.

Zapraszamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne