Adapter belkin usb-c do hdmi 4k 60hz z portem ładowania 60w, czarny

145,00 zł

Adapter belkin usb-c do hdmi 4k 60hz z portem... - Akcesoria i części - Pruszków
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Kolor:
Czarny


Opis

Belkin USB-C to HDMI Charge Adapter 60W USB-C do HDMI + port ładowania USB-C   Podłączenie laptopa do monitora w 4K Oryginalny kabel Plug&Play marki Belkin pozwalający na podłączenie urządzeń ze złączem USB-C do monitora lub telewizora za pomocą portu HDMI obsługując rozdzielczość do 4Kx2K (3840x2160/60Hz). Dodatkowo posiada port ładowania USB-C PD o mocy do 60W. Świetne rozwiązanie do przesyłania audio i video wysokiej jakości do urządzeń HDTV. Dzięki niemu bez problemu zwiększysz komfort i wygodę swojej pracy lub rozrywki na dużym ekranie. Długość adaptera z kablem: 19cm Kolor producenta: Black     Wygodny w użytkowaniu Można go podłączyć do wielu laptopów Mac i Windows, a nawet smartfonów czy tabletów wyposażonych w złącze USB-C (lub Thunderbolt™ 3) z obsługą video, by udostępnić czysty i wyraźny obraz na dużym ekranie w 4K z odświeżaniem aż 60Hz. To świetne rozwiązanie dla każdego zadania wymagającego większego wyświetlacza, od wygodniejszej edycji, po łatwe udostępnianie treści.       Port ładowania do 60W Przejściówka o wysokiej jakości wykonania, redukuje zakłócenia elektromagnetyczne do minimum, zapewniając niezawodny i wierny źródle sygnał. Adapter wyposażony został dodatkowo o port ładowania USB-C Power Delivery o mocy do 60W, pozwalający na jednoczesne ładowanie urządzenia w przelocie (funkcja pass-through) podczas udostępniania treści.      

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Telefony
(Telefony)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-09-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Telefony
(Telefony)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij