Szukam pracy (prywatnie) jako Kwalifikowana Pielegniarka osob starszych

Szczegóły

Typ pracy:
Sezonowa

Czas trwania:
pół roku

Wymagane doświadczenie:
Tak

Praca w terenie:
Tak

Wymagane prawo jazdy:
Tak

Biegły angielski:
Nie

Praca za granicą:
Nie


Opis

Szukam pracy jako Kwalifikowana Pielegniarka osob starszych (ponad 32 lata praktyka na Zachodzie) specjalizuje sie w kierunkach - Demencja, Respirator i Terapia intensywna. Jestem rowniez Mobilna, poniewaz w maju przeprowadzamy sie do Pruszcza Gd. tak prace chcialabym podjac tam i okolice do 30 km. Prosze tylko o powazne oferty, < SEKS WYKLUCZONY


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Pruszcz Gdański - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk i okolica (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Gdynia i okolica (pow. m. Gdynia w pomorskim), Ogłoszenia Sopot i okolica (pow. m. Sopot w pomorskim), Ogłoszenia Malbork i okolica (pow. malborski w pomorskim), Ogłoszenia Starogard Gdański i okolica (pow. starogardzki w pomorskim), Ogłoszenia Tczew i okolica (pow. tczewski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia i okolica (pow. wejherowski w pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Pruszczu Gdańskim lub w całym województwie pomorskim.