Szkło ochronne PanzerGlass do Galaxy Watch 4 44mm

59,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Szkło ochronne PanzerGlass do Samsung Galaxy Watch 4 44 mm Najwyższa ochrona ekranu Produkt certyfikowany przez firmę Samsung w programie SMAPP - Designed for Samsung. Możesz być pewien, że będzie kompatybilny z twoim smartwatchem Samsung Galaxy Watch 4 i w pełni zabezpieczy jego ekran. Szkło hartowane PanzerGlass™ zapewnia najwyższy standard ochrony ekranu, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej czułości panelu dotykowego. Chroni całą powierzchnię ekranu przed pęknięciem ekranu przy uderzeniu, a także przed zarysowaniem ekranu. Komfort użytkowania Kształt szkła jest zoptymalizowany tak, aby chronić najbardziej newralgiczne części ekranu Samsunga Galaxy Watch 4, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Wszystkie krawędzie są starannie zaokrąglone i wypolerowane, aby zapewnić komfort podczas użytkowania. Zaawansowany proces hartowania. Bez odcisków palców Tak jak każde szkło PanzerGlass™, również ten produkt poddawany jest zaawansowanemu procesowi hartownia co zwiększa jego twardość, zapewniając wysoką ochronę ekranu przed uderzeniami i zarysowaniami. Szkło pokryte zostało powłoką oleofobową, która zapobiega powstawaniu odcisków palców jak również pomaga utrzymać ekran Samsunga Galaxy Watch 4 w czystości. Zapewnia pełną czułość panelu dotykowego, jest odporne na zabrudzenia i odciski palców. Łatwy montaż Aby ułatwić aplikację PanzerGlass™ stosuje unikalną warstwę kleju silikonowego, który zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza i innych niedoskonałości podczas montażu na Samsung Galaxy Watch 4. Warstwa klejowa jest indywidualnie dobierana do każdego modelu urządzenia, aby zapewnić optymalną funkcjonalność i trwałość rozwiązania.

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-17

Zgłoś naruszenie

Sprawdź także

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij