SEPHORA COLLECTION - Maski na dłonie - Nasączone rękawice pielęgnacyjne - CLEAN MASQ MAINS

25,00 zł

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Sensoryczna pielęgnacja przy użyciu składników pochodzenia naturalnego dla uzyskania gładkich dłoni. Dzięki zawartości w 92% składników pochodzenia naturalnego i wyciągów z roślin, nasze maski oferują prawdziwy zastrzyk pielęgancyjny dla dłoni – jednej z najbardziej narażonych części ciała. Są one wystawione na zmiany temperatury, ciągłe pranie czy zmywanie... Tym bardziej potrzebują więc rozpieszczania. Z tego powodu SEPHORA COLLECTION opracowała nasączone rękawice pielęgnacyjne, do pozostawienia na dłoniach niczym maska, i odzyskania gładkich dłoni. Dwa super składniki, aby wydobyć piękno dłoni. Odżywczo-regeneracyjna lub Nawilżająco-ochronna, wybór należy do Ciebie: nie ma nic lepszego niż nasze maski na dłonie, by zapewnić natychmiastową ulgę suchej i zwiotczałej skórze. Ich seket? Starannie wyselekcjonowane super składniki, odpowiadające na potrzeby skóry dłoni: – Mango (1) : z pestek tego owocu pozyskuje się masło. Zawiera ono bardzo dużo kwasów tłuszczowych, które odżywiają i regenerują suchą skórę! - Ogórek (1) : znany z zawartości aminokwasów i minerałów. Wyjątkowo soczysty, jest idealnym składnikiem do nawilżenia spragnionych dłoni! (1) z wyciągiem z Szybkie działanie Dzięki żelowej konsystencji, maski na dłonie SEPHORA COLLECTION szybko działają i regenerują skórę w 15 minut, dłonie stają się gładkie, odżywione i nawilżone. Mały szczegół design Nasze pielęgnacyjne rękawice są nie tylko są nieprzemakalne, umożliwiając tym samym kontynuowanie zajęć podczas zabiegu, ale również ozdobione w kolorach swoich składników. Nie będziesz chciała ich zdjąć. GOOD FOR YOU Formuly zawierajace minimum 90% skladników naturalnego pochodzenia GOOD FOR VEGAN Produkty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. SEPHORA COLLECTION - Maski na dłonie - Nasączone rękawice pielęgnacyjne - CLEAN MASQ MAINS-20 MANGUE

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Sephora)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pielęgnacja włosów
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep internetowy
(Sephora)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij