Nauszne Sennheiser EPOS GAME ZERO Black

719,00 zł

Nauszne Sennheiser EPOS GAME ZERO Black - Słuchawki - Pruszcz Gdański

Opis

Sennheiser GAME ZERO to profesjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy z systemem blokowania hałasu. Oferuje doskonały dźwięk spod znaku Sennheiser. Wyposażony w piankowe, skóropodobne podkładki z lekką składaną konstrukcją oferuje także mikrofon z wyciszaniem szumów. Blokuje hałas z zewnątrz - dzięki zamkniętej konstrukcji , co pozwala skupić się na grze Najwyższy komfort - dwuwarstwowe nakładki z pianki dostosowują się do geometrii głowy, zapewniają najlepszą akustykę i komfort noszenia Zaprojektowane dla graczy - nowoczesny design oraz wytrzymała, lekka konstrukcja Usłysz dźwięk w taki sposób, jak chcieli tego twórcy gier - większość gier brzmi lepiej ze słuchawkami Sennheiser, gdyż ich ścieżka dźwiękowa nagrywana jest na sprzęcie Sennheiser. Usłysz każdy szczegół gry - extremalna czystość i dokładność dźwięku, z oryginalną technologią przetwornika marki Sennheiser. Głośniki zostały dostosowane i zoptymalizowane do gier Idealny dla długich sesji grania – duży rozmiar głośnika i wokół uszna konstrukcja zapewnia komfort nawet podczas długich sesji Profesjonalne brzmienie - specyficzne przycinanie dźwięku dla lepszego pozycjonowania Kryształowo czysty dźwięk – dzięki profesjonalnemu mikrofonowi z redukcją szumów Wygodne wyciszanie mikrofonu - automatyczne wyciszenie mikrofonu poprzez podniesienie wysięgnika Intuicyjne sterowanie - regulacja głośności jest zintegrowana w prawej słuchawce Trwałość - dzięki ekskluzywnym materiałom użytym do produkcji Łatwa do przechowywania - unikalna, składana konstrukcja sprawia, że zestaw łatwo przechowywać w dołączonym futerale Zestaw Gamingowy do PC, Mac, PS4 & Xbox One* Spokój - 2 lata międzynarodowej gwarancji Pakiet zawiera: Zestaw słuchawkowy GAME ZERO Futerał do przechowywania Produkt wykorzystany w poniższym filmie:.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Pruszcz Gdański
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Słuchawki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij