Mechanik Skrzyń Biegów

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca za granicą:
Nie

Wymagane doświadczenie:
Nie

Biegły angielski:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

Opis stanowiska:

Praca polega na naprawie skrzyń biegów automatycznych w samochodach osobowych i dostawczych
Wymagania:

Dokładności w wykonywanych pracach Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: Stabilne zatrudnienie Miłą atmosferę Szkolenia podnoszące kwalifikacje Umowa o pracę lub zlecenie w zależności od tego czego oczekuje pracownik Warsztat wyposażony w najnowszy sprzęt diagnostyczny i narzędzia specjalistyczne.

Dojazd do siedziby firmy co 15 min z Gdańska głównego Praca stacjonarna


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Pruszcz Gdański - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk i okolica (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Gdynia i okolica (pow. m. Gdynia w pomorskim), Ogłoszenia Sopot i okolica (pow. m. Sopot w pomorskim), Ogłoszenia Starogard Gdański i okolica (pow. starogardzki w pomorskim), Ogłoszenia Malbork i okolica (pow. malborski w pomorskim), Ogłoszenia Tczew i okolica (pow. tczewski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia i okolica (pow. wejherowski w pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Pruszczu Gdańskim lub w całym województwie pomorskim.