Lilia drzewiasta ‘red morning’ - 1 szt.

6,79 zł

Lilia drzewiasta ‘red morning’ - 1 szt. - Nasiona, cebulki - Pruszcz Gdański
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

W opakowaniu znajduje się 1 cebulka.   Termin sadzenia: wrzesień-październik Rozstaw sadzenia: 20 cm Głębokość sadzenia: 12-15 cm Kwitnienie: lipiec-sierpień Kolor kwiatów: bordowo-pomarańczowy Wysokość rośliny: 150-200 cm Zimowanie: tak Lilia drzewiasta  (Lilium) to odmiana mierząca nawet 250 cm wysokości. Jej cebule charakteryzują się tym, że są długo zdrowe i bardzo żywotne. Ozdobią nam ogród przez wiele lat. Najlepiej rosną na stanowiskach słonecznych lub półcienistych, na glebie gleby przepuszczalnej z duża ilością składników odżywczych. Należy przemyśleć wybrane miejsce, gdyż lilie nie lubią częstego przesadzania - najlepiej kwitną pozostawione w tym samym miejscu kilka lat. Cebule Lilii sadzi się jesienią (od września do końca listopada) lub wiosną (kwiecień-maj). Przesadzić można w przypadku nadmiernego zagęszczenia, gdyż nie mając miejsca będą słabiej kwitnąć. Można również wysadzać do pojemników i w czasie kwitnienia przenosić na balkony, tarasy. Po kwitnieniu należy usuwać przekwitłe kwiatostany, pozostawiając jak najdłuższą łodygę z liśćmi aż do jej samoistnego całkowitego zaschnięcia. Kilka razy w sezonie należy nawieść lilie nawozem wieloskładnikowym i w miarę potrzeb podlewać. Jest rośliną mrozoodporną, która powinna pozostać w tym samym miejscu kilka lat.

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-09-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij