nowe części do samochodów krajowych i zagranicznych po likwidacji sklepu sprzedam lub zamienię - pod

2 000,00 zł

Szczegóły

Rodzaj pojazdu:
osobowy


Opis

Witam! Oferuję do sprzedaży nowe części i akcesoria samochodowe, pozostałość po likwidacji sklepu motoryzacyjnego. Zależy mi na sprzedaży całego asortymentu, toteż cenę podaje KUPUJĄCY. Przedzwoń, a na pewno się dogadamy. Istnieje możliwość zamiany na samochód, przyczepkę do samochodu, garaż lub inne propozycje- podaj na co byś mógł się zamienić.Zadzwoń, a na pewno się dogadamy.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Prabuty - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Grudziądz (pow. m. Grudziądz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Kwidzyn (pow. kwidzyński w pomorskim), Ogłoszenia Starogard Gdański (pow. starogardzki w pomorskim), Ogłoszenia Malbork (pow. malborski w pomorskim), Ogłoszenia Tczew (pow. tczewski w pomorskim), Ogłoszenia Iława (pow. iławski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Lubawa (pow. iławski w warmińsko-mazurskim)