nowe części do samochodów krajowych i zagranicznych po likwidacji sklepu sprzedam lub zamienię - pod

2 000,00 zł

Szczegóły

Rodzaj pojazdu:
osobowy


Opis

Witam! Oferuję do sprzedaży nowe części i akcesoria samochodowe, pozostałość po likwidacji sklepu motoryzacyjnego. Zależy mi na sprzedaży całego asortymentu, toteż cenę podaje KUPUJĄCY. Przedzwoń, a na pewno się dogadamy. Istnieje możliwość zamiany na samochód, przyczepkę do samochodu, garaż lub inne propozycje- podaj na co byś mógł się zamienić.Zadzwoń, a na pewno się dogadamy.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Prabuty - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Grudziądz i okolica (pow. m. Grudziądz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Kwidzyn i okolica (pow. kwidzyński w pomorskim), Ogłoszenia Malbork i okolica (pow. malborski w pomorskim), Ogłoszenia Tczew i okolica (pow. tczewski w pomorskim), Ogłoszenia Starogard Gdański i okolica (pow. starogardzki w pomorskim), Ogłoszenia Iława i okolica (pow. iławski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Sztum i okolica (pow. sztumski w pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Prabutach lub w całym województwie pomorskim.