Testerzy wierności zdrady podryw

Testerzy wierności zdrady podryw - Pozostałe usługi - Poznań
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Nasi pracownicy to ludzie o dobrej aparycji, zadbani, często dobrze wykształceni, znający języki obce, a przy bardziej skomplikowanych sprawach - osoby umiejące grać na przykład w golfa, nurkować, jeździć na nartach lub znający się na malarstwie, sztuce lub muzyce klasycznej. Po co to wszystko? Po to, aby tester mógł zbliżyć się do figurantki, zaimponować jej, nawiązać z nią określone relacje i jak najlepiej się zaprezentować. Po to też, aby kobieta zwróciła na niego uwagę i zgodziła się na zbliżenie, do którego oczywiście nie dochodzi.

W naszej pracy testerzy muszą często wyjeżdżać, aby spotkać w „odpowiednich” miejscach i warunkach panie żądne niezobowiązującego seksu pozamałżeńskiego lub takie, które mogą - pod wpływem miejsca swojego pobytu lub atmosfery towarzyskiej - być skłonne do zdrady. Kobiety wyjeżdżają na szkolenia i delegacje z pracy, z koleżankami na wakacje lub z racji wykonywania swoich obowiązków zawodowych, muszą spotykać się z obcymi mężczyznami. Wtedy najczęściej czyhają na nie towarzyskie i seksualne pokusy. Szczególnie zaś wtedy, kiedy tym sytuacjom towarzyszy alkohol, luźna atmosfera, muzyka, piękne otoczenie lub krajobrazy.

Testerzy nie mogą wykorzystywać sytuacji i doprowadzać do zbliżenia, mają tylko potwierdzić ich gotowość do zdrady w drodze spotkań, zgody na seks lub przybycie do pokoju poznanego mężczyzny. Stosują także w tym celu różne socjotechniki, które mogą im ułatwić pracę. Dodatkowo, wspólne spędzanie czasu, zachowania kobiety i fakt jej przybycia na miejsce schadzki jest dokumentowane fotograficznie lub nawet filmowane, aby w sposób bezsporny udowodnić jej chęć lub gotowość do zdrady swojego męża lub odwrotnie.
Całość opieramy na podstawie umowy i najczęściej takie sprawdzenie trwa trzydzieści dni. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu przedstawienia szczegółów dotyczących Państwa.

www.testerzy-wiernosci.pl

.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności Pracownik Biura

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 24
Data dodania: 2019-01-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności Pracownik Biura

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ