Szczoteczka soniczna AEG EZS 5664

69,90 zł

Szczoteczka soniczna AEG EZS 5664 - Higiena jamy ustnej - Poznań

Opis

Soniczna szczoteczka do zębów EZS 5664, AEG soniczne, niezwykle szybkie wibracje główki szczoteczki zapewniają skuteczne usuwanie kamienia nazębnego i stymulują dziąsła 30000 ruchów wibracyjnych na minutę Zestaw zawiera 2 końcówki do profilaktyki i higieny jamy ustnej Szczoteczka z wysokiej jakości zaokrąglonym włosiem Tynex DuPont®, delikatnym dla zębów i dziąseł Ergonomiczny uchwyt Miękki przełącznik Bezkontaktowe ładowanie indukcyjne akumulatora Akumulator: 260mA (bateria litowa) Wodoszczelna obudowa (IPX7) Lampka kontrolna ładowania Ostrzeżenie o niewystarczającym naładowaniu (miga na czerwono) Elektroniczne zabezpieczenie przed nadmiernym naładowaniem Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem Praktyczny stojak ze schowkiem na końcówki 5 trybów (WŁ./czyszczenie/delikatne/masaż/WYŁ.) Wskazanie 3 trybów (funkcji) za pomocą niebieskiej diody LED Wbudowany 2-minutowy wyłącznik czasowy (minimalny czas szczotkowania zalecany przez dentystów) 4-strefowy wyłącznik czasowy z interwałami.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Poznań
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Higiena jamy ustnej
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Higiena jamy ustnej w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij