Skandynawski plakat, ładny plakat biało czarny, minimalizm plakat, ptak plakat, ptaszek plakat, biał

27,00 zł

skandynawski plakat, ładny plakat biało czarny,... - Plakaty - Poznań
skandynawski plakat, ładny plakat biało czarny,... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 1skandynawski plakat, ładny plakat biało czarny,... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 2skandynawski plakat, ładny plakat biało czarny,... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 3skandynawski plakat, ładny plakat biało czarny,... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Biało-czarny, dekoracyjny plakat z ptaszkiem, format 21x30 cm. Autorska grafika, wydruk na grubym papierze. Print na ścianę do salonu, sypialni, pokoju, biura, gabinetu, przedpokoju, jadalni, kuchni itp.. Ilustracja szczególnie będzie pasować do wnętrz w stylu skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, ale także klasycznych. Plakat do samodzielnej oprawy w fotoramę lub antyramę. Zdjęcia w ramce są przykładowe. Plakat sprzedawany jest bez oprawy. Dostępne także inne wzory. Przy sprzedaży wystawiam FV.

Wszelkie prawa zastrzeżone.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Plakaty
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2019-12-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Anna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij