Serwis Naprawa Aparatów Nikon Sony Canon Panasonic Poznań

Serwis Naprawa Aparatów Nikon Sony Canon Pana... - Usługi serwisowe, mo... - Poznań
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań - Piątkowo
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Zajmujemy się naprawą wielu znanych marek aparatów cyfrowych, Kamer Video, Obiektywów i Lamp Błyskowych - serwisujemy m.in. aparaty cyfrowe, kamery video i obiektywy takich firm, jak: Canon, Nikon, Sony, Samsung, Olympus, Fuji, Konica Minolta, Panasonic, Casio, Pentax, Kodak, JVC, Tamron, Sigma i wielu innych.

Naprawiamy zarówno uszkodzenia mechaniczne wywołane upadkiem, uderzeniem jak i zalaniem sprzętu, błędy obiektywów i oprogramowania, plamy na zdjęciach, czarny podgląd na wyświetlaczu, poziome pasy na wykonanym zdjęciu, zablokowany lub zapiaszczony obiektyw . Często występującą usterką jest także nie reagujący spust migawki, nie działające przyciski czy przełączniki funkcji.

Realizujemy zlecenia z Poznania i całego Kraju. Naszym Klientom zapewniamy bezpłatny kosztorys, umożliwiający podjęcie decyzji o naprawie aparatu.

Nie pośredniczymy w naprawach - posiadamy własną kadrę doświadczonych Techników dzięki czemu naprawy przeprowadzamy w najniższych możliwych kosztach! ZAPRASZAMY - aparatserwis.pl / SERWIS FOTO-VIDEO os. B. Śmiałego 4f, Poznań / tel. 663-599-889


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 663... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań - Piątkowo
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Serwis Foto-video

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi serwisowe, monterskie
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2019-02-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Serwis Foto-video

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ