SanDisk Ultra Luxe 64GB USB 3.1 150MB/s

54,90 zł

SanDisk Ultra Luxe 64GB USB 3.1 150MB/s - Pamięć flash (Pendrive) - Poznań
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Wytrzymały i elegancki design Dysk Ultra Luxe posiada całkowicie metalową konstrukcję dzięki czemu wygląda elegancko i jest niezwykle wytrzymały. Bezpiecznie przechowa wszystkie ważne pliki. Prędkości USB 3.1 pierwszej generacji Prędkości transferu do 150 MB/s1 pozwalają na szybkie wykonanie kopii zapasowej danych i być gotowym do dalszej pracy. Przenieś pełnometrażowy film w mniej niż 30 sekund.2 Do 512 GB pojemności Pojemność do 512 GB zapewnia wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie najważniejszych treści. Łatwe odzyskiwanie plików dzięki oprogramowaniu RescuePRO Deluxe Dysk posiada możliwość pobrania oprogramowania do odzyskiwania danych RescuePRO Deluxe3. To oprogramowanie ułatwia odzyskiwanie plików, które zostały przypadkowo usunięte (wymagane pobranie). 1. Dla 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB i 512 GB - Prędkość odczytu do 150 MB/s. Prędkość zapisu do 15 razy szybciej niż standardowe dyski USB 2.0 (4 MB/s). Wymagany port USB 3.1 Gen 1 lub USB 3.0. Na podstawie testów wewnętrznych wydajność może być niższa w zależności od urządzenia hosta, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB = 1 000 000 bajtów. 2. Dla 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB i 512 GB: Na podstawie transferu wideo 1,2 GB MPEG-4. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia hosta, atrybutów pliku i innych czynników. 3. Wymagana rejestracja; Obowiązują warunki.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pamięć flash (Pendrive)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij