Pro Plan OptiDigest Large Adult Athletic, jagnięcina i ryż - 2 x 14 kg

399,80 zł

Pro Plan OptiDigest Large Adult Athletic, jag... - Karmy dla psów - Poznań

Opis

Receptura karmy Pro Plan OptiDigest Large Adult Athletic, jagnięcina i ryż została opracowana na podstawie najbardziej aktualnego stanu wiedzy ekspertów ds. żywienia oraz lekarzy weterynarii. Zawiera idealne połączenie substancji witalnych i odżywczych, których potrzebują dorosłe psy. Jednocześnie receptura sprzyja usprawnieniu trawienia, dzięki czemu karma doskonale nadaje się dla psów cierpiących na problemy trawienne. Lekkostrawna receptura zawiera zbilansowana mieszankę witamin i minerałów, aby zapewnić atletycznym psom witalność i energię. Prebiotyki zapewniają zbilansowany poziom mikroflory jelitowej, co obniża ryzyko biegunki, wzdęć i innych dolegliwości jelitowych oraz poprawia jakość kału. Ponadto sprzyjają optymalnemu przyswajaniu substancji odżywczych przez układ trawienny. Karma Pro Plan powstała w oparciu o najnowsze odkrycia w dziedzinie żywienia zwierząt oraz o założenie, że jakość życia jest bezpośrednio związana z jakością pożywienia. Pro Plan OptiDigest Large Adult Athletic, jagnięcina i ryż w skrócie: Karma sucha dla dorosłych psów dużych ras o atletycznej budowie ciała. Stworzona specjalnie dla psów mających wrażliwy układ trawienny. 19% jagnięciny: lekkostrawne źródło jakościowych białek zwierzęcych, sprzyja budowie masy mięśniowej i jest wyjątkowo smaczna. Prebiotyki: sprzyjają osiągnięciu zbilansowanego poziomu mikroflory jelitowej i zredukowaniu problemów trawiennych. Optymalne przyswajanie substancji odżywczych: odpowiednie trawienie poprawia przyswajanie substancji odżywczych zawartych w karmie. Karma poprawia konsystencję kału: reguluje pracę jelit, co redukuje ryzyko występowania biegunki, wzdęć i innych dolegliwości jelitowych oraz poprawia jakość kału. Olej rybi: źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega, które pozytywnie wpływają na stan sierści i zdrowie skóry. Idealne połączenie substancji odżywczych: witaminy, minerały i mikroelementy odpowiednie dla psów ras dużych. Karma opracowana na podstawie najbardziej aktualnego stanu wiedzy ekspertów ds. żywienia oraz lekarzy weterynarii. Wysoka akceptacja: smaczne krokieciki dostosowane do pysków psów ras dużych, Sprawdzone pochodzenie: producent szczyci się ponad 80-letnim doświadczeniem badawczym w dziedzinie żywienia psów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Poznań
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij