Następne

Partnerskie sprawdzanie wierności


Opis

Zastanawiasz się co robi osoba z którą żyjesz gdy nie ma cię w domu. Zastanawiasz się czemu osoba z którą żyjesz spędza sporo czasu w telefonie na portalach społecznościowych. Zastanawiasz się czemu osoba spóźnia się do domu lub nie chętnie do niego wraca. Może ma kogoś może szuka bliskiej znajomości poza tobą - pomożemy Tobie rozwikłać tą zagadkę.

Przeprowadzimy test na portalach gdzie się porusza, nawiążemy z niż znajomość a nawet się spotkamy. Nasi pracownicy i pracownice działają w całym kraju zatem nie stanowi dla nas kłopotu pojawić się i działać nawet w najmniejszej miejscowości.
Nie widzimy problemu aby sprawdzić pary które są tej samej preferencji sek…., czy osoby które są poza polska.

Zachowujemy pełną dyskrecję względem zleceniodawcy czy osób zlecających gdzie nie zawsze są to osoby bliskie.
Uzyskasz u nas umowę bo nie jesteśmy osobami przygodnymi z Internetu oferującymi niestworzone rzeczy. Działając od lat mamy doświadczenie w prowadzeniu takich czynności a informacje zawarliśmy na wwwtesterzy-wiernosci.plgdzie możecie zapoznać się z naszą ofertą.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne