Obrzeże trawnikowe antracyt 60 cm - 1 szt.

4,00 zł

Obrzeże trawnikowe antracyt 60 cm - 1 szt. - Ogrodzenia, siatki,... - Poznań
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

OBRZEŻE trawnikowe ANTRACYT 60 cm - 1 szt.   Obrzeże trawnikowe pozwala w estetyczny sposób oddzielić trawniki od miejsc nasadzeń roślinnych, obsypanych korą, zrębkami drewna czy kamieniem ozdobnym. Można je dowolnie wyginać na potrzeby uzyskania żądanego kształtu. Ułatwia prowadzenie kosiarki na linii trawnik – palisada.  Do podłoża mocowane jest za pomocą kotew GeoPEG, sprzedawane oddzielnie. Opakowanie zawiera: Obrzeże 1 sztuka 600 mm obrzeże/ palisada w kolorze antracyt (dostępne również inne kolory) uwaga: kotwy sprzedawane osobno: TUTAJ szerokość elementu: 600 mm wysokość: 38 mm materiał: PC copo temperatura stosowania: od -30 °Cdo +80 °C  produkt odporny na grzyby i pleśnie produkt Polski stabilizacja UV stosować rękawice ochronne oraz okulary ochronne chronić przed dziećmi Zastosowana: oddzielanie stref nasadzeń roślinnych od trawnika wydzielanie miejsc w ogrodzie  Zalety: odporna na czynniki atmosferyczne można ją dowolnie wyginać w płaszczyźnie poziomej łatwy i szybki montaż dzięki długim kotwom, jest bardzo mocno przytwierdzona do podłoża, nie jest wypychana do góry przez przymrozki

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ogrodzenia, siatki, obrzeża, płotki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2020-12-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij