Na prestiżowym Zielińcu dla ambitnego projektu.

305 000 zł

Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a)
Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 1Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 2Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 3Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 4Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 5Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 6Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 7Działka budowlana Poznań sprzedam, pow. 1029 m2  (10.3a) - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Działka w Poznaniu - parametry

Ulica:
Sarnia

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
296.40

Powierzchnia:
1029 m2

Kształt działki:
Trapez


Działka budowlana na sprzedaż, Poznań - opis nieruchomości

Działka budowlana na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z pozwoleniem na budowę i bardzo dobrymi warunkami wodno-gruntowymi. Dojazd drogą asfaltową i wszystkie media.
Wyróżniającą cechą tej działki jest ukształtowanie terenu – skarpa opadająca od strony ulicy Sarniej w kierunku ogrodu. Wokół znajdują się tereny zabudowy jednorodzinnej, niewielki hotel i obszary zielone. W dalszej odległości przebiega linia kolejowa. Otoczony lasem i sąsiadujący z Jeziorem Swarzędzkim Zieliniec to teren z dominującą zabudową rezydencjonalną doskonale wkomponowaną w pofałdowany obszar na pograniczu Poznania i Swarzędza.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym w tym miejscu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z:
- max 25% powierzchni zabudowy,
- min 40% powierzchni biologicznie czynnej,

Wspaniałe tereny zielone wokół, trasy rowerowe i spacerowe, szybki i łatwy dojazd do Poznania i Swarzędza to dodatkowe atuty nieruchomości.

MEDIA: prąd, woda, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce

STAN PRAWNY: własność z księgą wieczystą

Propozycja kierowana do osób, szczególnie rodzin, marzących o domu w spokojnej, prestiżowej lokalizacji blisko natury a zarazem z szybką komunikacją z centrum Poznania. Przekonaj się że może to być idealne miejsce do życia nie tylko dla osób ceniących sobie możliwości aktywnego wypoczynku.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację nieruchomości.„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC”

"Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu".

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 305 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1029 m2 (10.3a).
Nieruchomość położona jest w województwie wielkopolskim, w Poznaniu, ulica: Sarnia.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Dane wystawiającego:
Małgorzata Winnicka-Nowak
(Biuro nieruchomości Castle )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 114
Data dodania: 2019-02-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Małgorzata Winnicka-Nowak
(Biuro nieruchomości Castle )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ