Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem.

6 500,00 zł

Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań
Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 1Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 2Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 3Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 4Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 5Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 6Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 7Lokal biurowy na Starym Rynku, z potencjałem. - Lokale użytkowe do w... - Poznań - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Przeznaczenie lokalu:
Biurowe

Cena za m2:
50.00

Pow. lokalu:
130 m2


Opis

Na wynajem lokal, położony na drugim piętrze, w odrestaurowanej kamienicy, w jednej z bocznych ulic na Starym Rynku w Poznaniu. Idealny na biuro lub kancelarię.
Powierzchnia użytkowa to ok. 130 m2, którą stanowią: 5 pomieszczeń od ok. 15 m2 do ok. 23 m2, komunikacja oraz pomieszczenia socjalne (kuchnia, łazienka).
Przedmiotem wynajmu może być lokal do samodzielnej adaptacji lub przygotowany pod klucz, zgodnie z potrzebami i według wytycznych najemcy. Możliwa jest także zmiana układu pomieszczeń.

Wizualizacje wskazują możliwości wykończenia i potencjał lokalu.

Ogrzewanie gazowe, okna drewniane po wymianie.
Możliwe różne warianty, szczegóły do uzgodnienia.

Miesięczny czynsz najmu: 6,5 tys. zł netto, media wg zużycia.

Zapraszam na prezentację.
Małgorzata Winnicka-Nowak, tel. 604 184 122„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC. Wszytkie dane zawarte w ofercie, uzyskane zostały od sprzedających."

"Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu".

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEBZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Małgorzata Winnicka-Nowak
(Biuro nieruchomości Castle )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Małgorzata Winnicka-Nowak
(Biuro nieruchomości Castle )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij