Następne

Lita deska podłogowa olejo-woskowana - producent z montażem

185,00 zł

Szczegóły

Deska lita:
Tak

Długość:
1500 mm

Szerokość:
110 mm

Zastosowanie:
Wewnętrzne

Typ układania deski:
Klejone do podłoża

Rodzaj drewna:
Dąb

Twardość drewna:
Bardzo twarde

Klasa drewna:
III

Właściwości deski:
Olejowane

Grubość:
16 mm


Opis

RENMEBEL Poznań oferuje deskę podłogową dębową olejo-woskowaną z montażem przeznaczoną do ułożenia wewnątrz wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych itp. Montujemy litą deskę, która znacznie ociepli twoje wnętrza - montażu dokonujemy za pomocą specjalnego kleju po ówczesnym sprawdzeniu parametrów posadzki. Lita deska jest doskonałą alternatywą dla paneli, dlatego możesz z powodzeniem zastosować ją w pokoju dziennym. Powierzchnia została zabezpieczona olejem UV OSMO, co zwiększa jej odporność na ścieranie oraz zarysowania. Dodatkowa warstwa chroni drewno przed szkodliwym działaniem wody oraz nie agresywnych chemikaliów. Gotowa olejo-woskowana podłoga jest bardzo trwała, tworzy w pomieszczeniu naturalny, wyjątkowo miły klimat.
Zapraszamy serdecznie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne