Komis Instrumentów Muzycznych

30,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań
Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 1Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 2Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 3Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 4Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 5Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 6Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 7Komis Instrumentów Muzycznych - Instrumenty - Poznań - zdjęcie 8

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma

Opis

Sprzedajemy i przyjmujemy w komis instrumenty muzyczne i akcesoria. Komis otwarty jest od pon-pt. w godz. 10-18 oraz w soboty w godz. 10-14.

Wszystkie instrumenty przeglądane są i sprawdzane przez nasz serwis. Transakcje obsługiwane są przez terminal na karty płatnicze i kredytowe.Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Studio36
(Studio36)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Instrumenty
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 64
Data dodania: 2018-03-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Studio36
(Studio36)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij