Kołowrotek jaxon lotus lti 300 kj-lts300

54,99 zł

kołowrotek jaxon lotus lti 300 kj-lts300 - Kołowrotki - Poznań

Opis

Kołowrotek Jaxon LOTUS, to kolejny kołowrotek dedykowany do rekreacyjnego wędkowania!Ciekawe, stylowe wykończenie z wykorzystaniem trzech wiodących kolorów.Kołowrotek spełnia wszystkie wymagania potrzebne do efektywnego łowienia metodą spławikową.Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego.O ile w przypadku metody spławikowej klasyczne formy łowienia polegają na wykorzystaniu długich wędzisk bez przelotek i bez kołowrotka, o tyle w praktycznie każdej innej metodzie kołowrotek jest niezastąpiony, bez niego po prostu nie możemy łowić.W kołowrotku kluczowe znaczenie odgrywa koncepcja konstrukcji mechanizmu, jakość materiałów i spasowanie poszczególnych elementów.System nawoju żyłki na szpulę ma bezpośredni wpływ na dystans i celność rzutów.Z kolei odpowiednio skonstruowany, precyzyjny hamulec pozwala wędkarzowi na skuteczny hol bardzo dużych ryb przy wykorzystaniu delikatnego sprzętu.Inne zadania stoją przed mniejszymi kołowrotkami do łowienia na lżejsze zestawy, inaczej muszą być przygotowane duże kołowrotki do łowienia w morzu na bardzo ciężkie przynęty.W trakcie prac nad przygotowaniem oferty kołowrotków producent szczególną uwagę przywiązywał do jakości zastosowanych materiałów. Przyświecał im jeden cel – zapewnienie wędkarzowi maksymalnego komfortu podczas łowienia. 

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu.

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Poznań
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kołowrotki
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-03-26

Zgłoś naruszenie

Kołowrotki w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij