Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO!

7 900 000 zł

Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań
Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 1Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 2Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 3Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 4Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 5Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 6Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 7Hala magazynowa z częścią biurową. BEZPOŚREDNIO! - Hale, magazyny na sprzedaż - Poznań - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
4072.16

Pow. obiektu:
1940 m2


Opis

Posiadamy na sprzedaż obiekt biurowy z magazynami w dogodnej zlokalizowany w POZNANIU .

Dużym atutem lokalizacji nieruchomości jest doskonała komunikacja zarówno samochodowa jak i publiczna(tramwaj, autobus, pociąg). Obiekt został w pełni wyremontowany w 2014 roku. Na działce o powierzchni 3071 m2 powstał nowoczesny budynek biurowo-magazynowy. Część biurowa o powierzchni położone jest na 2 kondygnacjach. Składają się na nią obszerne pomieszczenia biurowe, recepcja, sala konferencyjna oraz zaplecza socjalne dla pracowników(kuchnie, jadalnie, szatnie itp.)

Magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1223 m2 ma wysokość użytkową 6,30m (łączna wysokość ok. 8m), część biurową dla pracowników logistyki, dwie bramy wjazdowe z poziomu „0” oraz posadzkę przemysłową, bezpyłową wykonaną z betonu B30. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajduje się część niskiego/lekkiego magazynu o powierzchni 168 m2. Nieruchomość wyposażona jest również w wewnętrzny parking oraz garaż na trzy samochody. Obiekt wyposażony w system monitoringu i system alarmowy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania dokładnych informacji: +48 608 174 411

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźli Państwo odpowiedniego obiektu, zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się wyszukaniem nieruchomości o wskazanych parametrach. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. * zdjęcia poglądowe.

Warehouse.
Option of shaping warehouse modules in a very flexible way allows tenants to create their own space.
The complex is prepared for light production, warehouses and offices. It has social areas and additional,
so-called technical areas. Apart from high standard of finish, a well-developed road infrastructure is an additional
asset in efficient transport. The building is fully secured and well adapted to the required conditions,
equipped with sprinklers and smoke vents, which are the basic requirement for effective fire protection.


powierzchnia magazynowa, magazyn, hala produkcyjna, biuro i magazyn, magazyn wrocław, magazyn warszawa, magazyn kraków, magazyn gdynia, magazyn gdańsk, magazyn poznań, magazyn wrocław, powierzchnie magazynowe, najem magazyn, hala magazynowa, magazyny, tani magazynOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 518... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Tytus Rosenberg
(Space4Rent Tytus Rosenberg)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 284
Data dodania: 2019-09-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tytus Rosenberg
(Space4Rent Tytus Rosenberg)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ