Gitary klasyczne w róznych wielkościach.

130,00 zł

Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań
Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 1Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 2Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 3Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 4Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 5Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 6Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 7Gitary klasyczne w róznych wielkościach. - Pozostałe art. hobbystyczne - Poznań - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań - Łazarz
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Opis

Studio36 prowadzi sprzedaż nowych gitar i komisowych używanych. Mamy gitary klasyczne w rozmiarach 1/4, 1/2, 3/4, 4/4.
Nasz pracownik dopasuje dziecku wielkość gitary i doradzi w zakupie. Po okresie używania i konieczności zmiany instrumentu na większy, przyjmiemy używany instrument i wymienimy na nowy. Gwarancja dwuletnia na wszystkie gitary nowe. Posiadamy w sklepie serwis, który wymieni zerwaną strunę lub wymieni klucze, mostek, siodełko.
Mamy duży wybór akcesoriów do gitar: pokrowce, futerały, paski, podnóżki, tunery i kosmetyki do czyszczenia i konserwacji instrumentu.
Mamy 30-letnią tradycję i najlepsze ceny od lat.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 501... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań - Łazarz
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Studio36
(Studio36)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. hobbystyczne
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 37
Data dodania: 2019-02-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Studio36
(Studio36)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij