Elegancki plakat, biało czarna grafika na ścianę, kobieta grafika do pokoju, minimalizm plakat 21x30

27,00 zł

elegancki plakat, biało czarna grafika na ści... - Plakaty - Poznań
elegancki plakat, biało czarna grafika na ści... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 1elegancki plakat, biało czarna grafika na ści... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 2elegancki plakat, biało czarna grafika na ści... - Plakaty - Poznań - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Czarno biały plakat z ilustracją dziewczyny. Oryginalny print w formacie 21x30 cm. Autorski projekt wydruk na grubym i mocnym papierze. Biało-czarny obraz na ścianę do pokoju, biura, salonu,sypialni, przedpokoju, jadalni itp. Plakat będzie dobrze wyglądał we wnętrzach w stylu skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, loftowym, eklektycznym a także glamour i klasycznym. Przy sprzedaży wystawiam FV.

Obrazek sprzedawany jest bez ramki, bez passe-partout. Fotka w ramce jest przykładowa. Plakat należy samemu oprawić w antyramę A4 lub większą fotoramę wraz z passepartout (jak na zdjęciu).

Wszelkie prawa zastrzeżone.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Plakaty
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 22
Data dodania: 2019-12-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Anna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij