DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events

DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań
DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań - zdjęcie 1DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań - zdjęcie 2DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań - zdjęcie 3DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań - zdjęcie 4DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań - zdjęcie 5DJ na wesele Poznań Perkusista Funtastic Events - DJ, zespół muzyczny - Poznań - zdjęcie 6
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie


Opis

DJ / PERKUSISTA na wesele lub inną imprezę - w Poznaniu i nie tylko!
Czy byłeś/aś kiedyś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo? Pewnie tak. A teraz znacznie trudniejsze pytanie.
Czy byłeś/aś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo I GRAŁ NA PERKUSJI?

Funtastic Events to prawdopodobnie jedyny DJ i perkusista w jednym w Polsce. Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele warto zaskoczyć swoich gości czymś zupełnie niezwykłym. W trakcie imprezy weselnej DJ miksuje muzykę i gra na perkusji dogrywając i urozmaicając usłyszane przez gości weselnych melodie (całe wesele).Funtastic Events jest firmą, która w profesjonalny sposób zajmie się obsługą muzyczną Twojej imprezy okolicznościowej.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz rozpoznanie potrzeb Klienta to klucz do sukcesu realizacji obsługi muzycznej lub animacji wesel i eventów na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy oczekujesz organizacji imprezy dla dzieci, DJa na koncert, czy oprawy muzycznej wesela w Poznaniu, dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenie spełniło wszystkie Twoje oczekiwania.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 791... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Łukasz Bekas

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: DJ, zespół muzyczny
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-11-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Łukasz Bekas

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij