Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation

4 940,00 zł


Opis

Oferujemy różne produkty elektroniczne, takie jak aparaty fotograficzne, antminery, laptopy, drukarki, sprzęt dentystyczny, instrumenty muzyczne i wiele innych, które są fabrycznie nowe w swoich fabrycznych opakowaniach, a także wszystkie niezbędne akcesoria w połączeniu z gwarancją.

1Unit z 76-klawiszowego stanowiska pracy Arrayera Yamaha Tygodnika 1 360,00 $

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat składania zamówień, wysyłki i płatności.


WhatsApp: +37379195030


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Polskie Łąki - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Grudziądz (pow. m. Grudziądz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Świecie (pow. świecki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Chojnice (pow. chojnicki w pomorskim), Ogłoszenia Tuchola (pow. tucholski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Papowo Biskupie (pow. chełmiński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Łubianka (pow. toruński w kujawsko-pomorskim)