Transmiter zestaw głośnikowy Bluetooth* "HTC move "

100,00 zł


Opis

Dzwoń i słuchaj muzyki-Nowy Transmiter " HTC move "model :412020 .To zestaw głośno mówiący "Bluetooth*
Jest podłączony do gniazda zapalniczki i z gniazdem AUX IN systemu Audio który łączy się ze Smartfonem.Bluetooth*GPS,etc.(profil A2DP lub AVRCP) ,ten zestaw głośnomówiący umożliwia słuchanie korespondenta lub muzyki zapisanej w smartfonie który jest sterowanym, przez system Audio pojazdu .Wyposażony jest w napięcie : 12/24 V /Obsługa LED ,wbudowany mikrofon+USB do ładowania urządzeń-wtyczka Jack 3.5 -długość wtyczki 7cm - długość kabla 1 m . 1 szt. Cena 100 PLN . tel.729499804 / wysyłka za pobraniem


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Połczyn-Zdrój - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Szczecinek (pow. szczecinecki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Białogard (pow. białogardzki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Drawsko Pomorskie (pow. drawski w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Ińsko (pow. stargardzki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Wardyń Dolny (pow. świdwiński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Świdwin (pow. świdwiński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Węgorzyno (pow. łobeski w zachodniopomorskim)