Transmiter FM "TnB FMCT03Jack"

120,00 zł


Opis

Transmiter z zestawem ręcznym "Jack FM TNB"za pośrednictwem Smartfona przekazuje fale do radia samochodowego.
Ładowarka transmitera "TNB"FMCT03Jack"podłączona w samochodzie do gniazda zapalniczki 12V.Jeżeli samochód nie posiada Jack,USB,lub Bluetooth to podłączasz Smartfona i zarządzasz połączeniami.Jack i nadajn ik FM jest zintegrowanym zestawem ręcznym pozwala słuchać muzyki i przekazywać rozmowy bezpośrednio na głośniki samochodu posiada zintegrowane przyciski do sterowania Typ wyjściowy - 5V~03A.Współpracuje : odtwarzacz MP3/Smartfon/Tablet.Odległość łączności-5m/Łączność -Jack 3.5mm.Pasmo :VHF-87.6-107.8 MHz ./50-16000 kHz /Kabel USB ,dł.1.8m)Wymiary:4.1x4.1x1.3mm.Waga 47g.cena 120 zł .Tel.729499804


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Połczyn-Zdrój - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Szczecinek i okolica (pow. szczecinecki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Białogard i okolica (pow. białogardzki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Czaplinek i okolica (pow. drawski w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Drawsko Pomorskie i okolica (pow. drawski w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Oparzno i okolica (pow. świdwiński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Świdwin i okolica (pow. świdwiński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Ińsko i okolica (pow. stargardzki w zachodniopomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Połczynie-Zdroju lub w całym województwie zachodniopomorskim.