Prezent dla Twoich gości weselnych, klientów i pracowników Twojej firmy!


Opis

Zachęcamy Państwa do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszej firmy, która prowadzi realizację zamówień specjalnych, takich jak: tworzenie i pakowanie indywidualnych podarków okolicznościowych dla firm, gości ślubnych oraz na inne, specjalne okazje. Zamówienia przygotowujemy i pakujemy zgodnie z życzeniem klienta.


Przykładowym podarkiem mogą być: pączki róży zapakowane w ozdobny sposób w małe torebeczki, nietuzinkowe mieszanki herbat, ziół, słodycze, suszone owoce, mydełka, gadżety firmowe oraz inne wybrane przez Państwa. Taki podarek zapadnie w pamięci gości ślubnych, klientów oraz pracowników na długie lata.


Zakład Zielnik Jagi jest pod nadzorem Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej oraz posiada wprowadzony system HACCP.


Proponujemy korzystne warunki współpracy, indywidualne podejście do każdego zlecenia, atrakcyjną cenę, szybką i profesjonalną obsługę.


Zapraszamy do kontaktu!Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Podłęże - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Kielce i okolica (pow. m. Kielce w świętokrzyskim), Ogłoszenia Busko-Zdrój i okolica (pow. buski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Pińczów i okolica (pow. pińczowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Jędrzejów i okolica (pow. jędrzejowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Bilcza i okolica (pow. kielecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Solec-Zdrój i okolica (pow. buski w świętokrzyskim)