Zestaw dwóch podgrzewaczy - 3,5 i 7 litrów Super promocja Zestaw dwóch podgrzewaczy - 3,5 i 7 litrów

293,00 zł


Opis

Zestaw dwóch podgrzewaczy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Zestaw zawiera:
1)komplet naczyń GN1/1 - podgrzewacz z wkładem o pojemności 7 litrów z dwoma pojemnikami na palnik oraz ze zbiornikiem na wodę i stelażem na podgrzewaną płytę.
Wymiary: 61cm x 36cm x 24cm.
2) komplet naczyń GN1/2 _ podgrzewacz z wkładem o pojemności 3,5 litrów z jednym pojemnikiem na palnik oraz ze zbiornikiem na wodę i stelażem na podgrzewaną płytę.
Wymiary: 40cm x 29cm x24cm.
http://www.wyposazenie-gastronomii.pl/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Podlas - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piotrków Trybunalski i okolica (pow. m. Piotrków Trybunalski w łódzkim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Grójec i okolica (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Rawa Mazowiecka i okolica (pow. rawski w łódzkim), Ogłoszenia Mszczonów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Podlesie lub w całym województwie łódzkim.