Pojemnik transportowy FRIES przezroczysty

91,00 zł


Opis

Pojemnik transportowy przeznaczony do transportu cateringowego naczyń takich jak talerze (max. 26 cm średnicy), filiżanki,spodki, a także samej żywności, butelek oraz do wielu innych zastosowań. Dzięki półprzezroczystym ściankom możemy optycznie kontrolować jego zawartość. Wykonany z polipropylenu dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Dzięki swoim ergonomicznym wymiarom 400 x 400 mm i wysokości 315 mm jest wygodny do chwytania i przenoszenia. Maksymalne obciążenie dolnego pojemnika w słupku do 200 kg, pojemność: 32 litry. Pojemnik można myć w zmywarkach.
Pojemniki mają możliwość plombowania.

Uwagi:
Oferta dotyczy samego pojemnika bez pokrywy i wkładek.

http://www.wyposazenie-gastronomii.pl/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Podlas - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piotrków Trybunalski i okolica (pow. m. Piotrków Trybunalski w łódzkim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Grójec i okolica (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Mszczonów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Rawa Mazowiecka i okolica (pow. rawski w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Podlesie lub w całym województwie łódzkim.