Terra Canis, karma dla szczeniąt, 6 x 800 g - Kurczak z dynią, rumiankiem i pyłkiem pszczelim

127,80 zł

Terra Canis, karma dla szczeniąt, 6 x 800 g -... - Karmy dla psów - Płock

Opis

Tylko to, co najlepsze dla szczeniąt: Terra Canis przygotowywana jest wyłącznie ze składników o jakości spożywczej w tradycyjnej bawarskiej masarni. Komponenty gotuje się na delikatnej parze. Smaczna receptura dostosowano do specjalnych potrzeb żywieniowych szczeniąt i młodych psów w pierwszym roku życia, aby zapewnić im optymalny początek pięknego życia. Mokra karma zawiera co najmniej 60% z mięsa i jest doprawiona warzywami, owocami i ziołami bogatymi w substancje witalne i błonnik. Pokarm zawiera również naturalne źródła wapnia, takie jak sproszkowana skorupka jaj. Wapń jest ważny dla rozwoju zdrowych zębów i kości. Terra Canis, karma dla szczeniąt cechuje się niską zawartością zbóż i nie zawiera glutenu, dlatego układ trawienny nie jest dodatkowo obciążony. Terra Canis, karma dla szczeniąt, 6 x 800 g w skrócie: Mokra karma premium dla szczeniąt do 1 roku życia. Karma holistyczna: specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i młodych psów w pierwszym roku życia. 100% surowców o jakości spożywczej: użycie wysokiej jakości składników, przygotowanie w firmie spożywczej w Bawarii. Wysoka zawartość mięsa: świeże mięso i podroby z mięśni szkieletowych, zawartość mięsa wynosi co najmniej 60%. Lekkostrawna: niska zawartość zbóż (0-6%), zawiera zboża bezglutenowe. Dodatkowa porcja wapnia: sproszkowane skorupki jaj i krzemionka. Zioła, warzywa i owoce: zbilansowane odżywianie, pełne substancji witalnych i błonnika. Naturalna i zgodna z dobrostanem gatunku: bez syntetycznych konserwantów, mączki mięsnej, cukru i gorszych produktów ubocznych. Delikatnie gotowana na parze. Przygotowano w tradycyjnej rzeźni w Bawarii.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Płock
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Płock
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-03-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij