Ścięgna Achillesa z dziczyzny - 3 x 150 g

97,80 zł

Ścięgna Achillesa z dziczyzny - 3 x 150 g - Przysmaki dla psów - Płock

Opis

Przysmaki, w których źródłem białka są jeleń i sarna, są coraz bardziej popularne wśród psów cierpiących na nietolerancje pokarmowe. Smakołyk jest zgodny z dobrostanem gatunku, niskotłuszczowy i bardzo smakowity. Niewątpliwą zaletą jest także brak środków konserwujących i barwników. Produkt nie zawiera również cukrów ani zbóż. Ta monobiałkowa przekąska została wyprodukowana z austriackich saren i jeleni, żyjących przed upolowaniem na wolności w lasach i na polanach. Gryzak jest pozbawiony chrząstek i kości i jest lekkostrawny. Ścięgna Achillesa z dziczyzny w skrócie: 100% dziczyzny. Z Austrii. Ze zwierzyny łownej. Dla psów nadwrażliwych na pokarm. Aromatyczne w smaku. Lekkostrawne. Bez kości i chrząstek. Łatwe i czyste karmienie. Dla psów nadwrażliwych na pokarm i psów ze skłonnością do nadwagi. Wystarcza na średniej długości okres. Sprzyja zdrowiu zębów i dziąseł. Bez barwników i konserwantów. Z natury bez cukru i bez zbóż. Nadaje się jako dodatek do karmy opartej na surowym mięsie. Postaw na naturalne kąski – Twój pies będzie zachwycony! Uwaga: Prezentowany produkt jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić różnice w kolorze.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Płock
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Płock
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij