Markus Mühle Beutenah, indyk - 2 x 3 kg

299,80 zł

Markus Mühle Beutenah, indyk - 2 x 3 kg - Karmy dla kotów - Płock

Opis

Myśliwski łup w opakowaniu: sucha karma Markus Mühle Beutenah opracowano bazując na naturalnych potrzebach żywieniowych kota. Jej skład opiera się na codziennym menu w naturze. Zawiera szczególnie dużą ilość białek, z których 98% jest pochodzenia zwierzęcego. Jednocześnie receptura nie zawiera glutenu i cechuje się niską zawartością węglowodanów. Wyprodukowana metodą tłoczenia na zimno, dostarcza dorosłemu kotu wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje do aktywnego i zdrowego życia. Karmę dostosowaną do potrzeb gatunkowych przygotowano z indyka, aromatycznej wątroby, skorupek jaj, oleju z ryb i konopi oraz dobroczynnych ziół. Cykoria i nasiona babki płesznik przyczyniają się do zrównoważonego trawienia. Ponadto ekstrakty z nowozelandzkiej małży zielonej mogą zapewnić ochronę chrząstek i wspierać mobilność kota. Innowacyjna sucha karma, uzupełniona zrównoważoną zawartością witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, a także porcją tauryny, dostarcza wszystkich niezbędnych substancji. Zbilansowany karma dla każdego, kto chce zapewnić kotu naturalną dietę. Markus Mühle Beutenah, indyk w skrócie: Karma sucha dla dorosłych kotów, dostosowana do potrzeb gatunkowych. Naturalna receptura: w oparciu o naturalne potrzeby żywieniowe kota, jej skład bazuje na diecie dzikich kotów. Tłoczona na zimno: innowacyjny proces produkcji w celu zachowania cennych substancji w składnikach. Bezglutenowa: można ją podawać również w przypadku alergii lub nietolerancji. Bardzo wysoka zawartość białka: łącznie 59%, w tym 98% pochodzenia zwierzęcego, bogate w cenne aminokwasy i składniki odżywcze. Niska zawartość węglowodanów: zgodnie z pierwotną dietą kota. Z indykiem i wątrobą: wyjątkowo smaczna i aromatyczna, bogata w białko. Zawiera olej z konopi i białej ryby: bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe omega, wspierają zdrowie skóry i sierści. Zrównoważone trawienie: dzięki wysokiej jakości składnikom, nasionom babki płesznik i ekstraktowi z cykorii. Ochrona stawów: zawiera wyciągi z nowozelandzkiego małża zielonego, bogatego w glukozaminę i omega-3, może wspierać mobilność. Zawiera taurynę: niezbędny składnik odżywczy dla kotów, wspomaga serce i wzrok. Zbilansowana mieszanka niezbędnych substancji: z cennymi witaminami, minerałami i pierwiastkami śladowymi. Pewne pochodzenie: wyprodukowana w Niemczech przez pioniera tłoczonej na zimno karmy dla zwierząt domowych.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Płock
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Płock
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij